НАЦІОНАЛЬНА ТРИБУНА

NT_Headline_web_RGB

Україномовна газета “Національна Трибуна – Шлях Перемоги” – тижневик української громади в США. Редакція газети знаходиться в Нью-Йорку, проте читачами видання є українська діаспора на теренах всієї Америки. Газета інформує своїх читачів про життя та діяльність українських громад в США, друкує найгостріші теми політичного та суспільного життя в Україні, ознайомлює читачів з діяльністю українських громадських організацій за кордоном. В тижневику багато матеріалу, пов’язаного з висвітленням правдивої інформації про історичні події в Україні, зокрема, значна увага приділяється темам визвольних рухів.

Головний редактор – Степан Слуцький

У справі оголошень та реклами звертатись до адміністратора Наталки Качурак

Tel.: (212) 505-0767

Editorial office: 136 Second Ave., New York, NY 10003

Email: national.tribune@gmail.com

СВІЖИЙ ВИПУСК

ЧИТАТИ/ЗАВАНТАЖИТИ  ТУТ

Також до Вашої уваги архів газети попередніх років:

Національна Трибуна 2017

Національна Трибуна 2016

Національна Трибуна 2015

Національна Трибуна 2014

Національна Трибуна 2013

Національна Трибуна 2012

Advertisements

2 comments on “НАЦІОНАЛЬНА ТРИБУНА

 1. Дорогий Степане прошу дати це до Вашої газети.Лев

  Українські вояки чекають на спальні мішки

  Благодійна організація «Ukrainian Freedom Fund» (UFF) допомагає забезпечувати гостро необхідне спорядження для українських вояків у Донбасі та перевозить для них дари. Завдяки щедрості Канади, 30 000 українських військових скоро отримають нову зимову уніформу. Однак, тільки у 15 відс. вояків, які захищають Україну, є спальні мішки, які дозволяють солдату хоча б на деякий час відсторонитися від бою і відпочити між обстрілами артилерії. Без повноцінного сну вояки швидко втомлюються, що призводить до втрати пильності і, в найгіршому випадку, до загибелі.
  UFF та Світовий Конгрес Українців закликають донорів по всьому світу пожертвувати 100 дол. на закупівлю якісних зимових спальних мішків для кожного солдата. Спальні мішки доставлять безпосередньо військовим волонтерами дружини, подруги, сестри і матері, які не припиняють підтримувати захисників впродовж тривалого зимового сезону.
  Виконавчий директор UFF Алла Бронішевська зазначила: «Це прекрасна можливість для наших волонтерів дійсно щось змінити. Ми дуже раді, що збільшується кількість небайдужих, які надають матеріальну підтримку солдатам, які потребують цього найбільше. 10 000 спальних мішків зараз є найціннішими подарунками для наших хлопців».
  Донори можуть внести пожертви безпосередньо через Ukrainian Freedom Fund на офіційному веб-сайті http://www.ukrfreedomfund.org.
  Фундація Україна-США, Вашінгтон, округ Колумбія, є партнером UFF і ви можете зробити свою пожертву через них. Будь ласка, не забувайте позначити «для UFF SB» як одержувача.
  Координатором проекту і основною контактною особою в Києві є Вікторія Назаренко. Електроннна пошта: vnazarenko@ukrainianfreedomfund.org. Тел.:
  (380-44) 594-9303.

  Ukrainian Freedom Fund

 2. Доброго дня! Чи немає у вас оцифрованого архіву Національної трибуни за 60-80-ті роки 20 століття? Дуже буду вдячна, якщо хоча б підкажете, де можна знайти хоч якісь номери газети цього періоду.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s