31 березня відбудуться Вибори Президента України.

Шановні громадяни України!

У зв’язку із наближенням чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, Генеральне консульство України в Нью-Йорку пропонує вашій увазі рекомендації щодо необхідних кроків, які дозволять Вам завчасно подбати про реалізацію свого права взяти участь у голосуванні.

sdsd5555-big

1. Для початку вам необхідно перевірити, до якої виборчої дільниці станом на сьогодні вас включено.

Для цього достатньо зайти на офіційну сторінку Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua , у правому верхньому куті головної сторінки, що відкриється, знайти розділ «КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ», після натискання на цей розділ необхідно скористатися сервісом «ПЕРЕВІРКА ВКЛЮЧЕННЯ». Після введення своїх персональних даних та відправки їх на перевірку система одразу видасть повідомлення, до якої виборчої дільниці вас віднесено.

2. Якщо за результатами перевірки ви побачите таке повідомлення:

«Виборець з вказаними ідентифікаційними даними присутній в Державному реєстрі виборців. Виборча дільниця, що утворена на постійній основі № 900090, приміщення Генерального консульства України в Нью-Йорку, 10017, штат Нью-Йорк, м.Нью-Йорк, вул.Іст 49, буд. 240 (Приміщення ГКУ в Нью-Йорку)»

Це означає, що вас буде включено до списку виборців на виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку і ви зможете проголосувати у приміщенні нашої установи. Жодних додаткових дій, окрім того, щоб пересвідчитися у дійсності свого закордонного паспорта на момент голосування, вам робити не потрібно!

3. Якщо за результатами перевірки ви побачите, що вас віднесено до іншої виборчої дільниці на території України, або не віднесено до жодної (тобто інформація про вас відсутня у Державному реєстрі виборців), у такому разі найбільш оптимальним, швидким і ефективним способом бути включеним до списку виборців на виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку є постановка на тимчасовий консульський облік. Важливо пам’ятати, що у такому разі це необхідно зробити не пізніше 19 березня!

Стати на консульський облік можливо як відвідавши Консульство особисто у прийомні дні і години, так і надіславши документи поштою. З детальною інформацію про порядок постановки на тимчасовий консульський облік, перелік необхідних документів тощо можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці Генерального консульства України в Нью-Йорку https://ny.mfa.gov.ua у розділі: «Консульські питання» –> «Перелік інших консульських дій» –> «Консульський облік».

Також повідомляємо, що у зв’язку із надходженням до нашої установи все більшої кількості звернень від бажаючих стати на облік та тим самим бути включеним до списку виборців Генеральним консульством прийнято рішення про впровадження додаткових, окрім існуючих, годин прийому громадян з питань постановки на облік. Так, з 5 по 19 березня включно кожного вівторка, четверга та п’ятниці з 14 до 18 години Генконсульство здійснюватиме прийом громадян, бажаючих стати на тимчасовий консульський облік.

Контакти Генерального консульства: 212-371-6965, gc_usn@mfa.gov.ua

До зустрічі на виборах 31 березня!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s