Зустріч з Генералом Збройних Сил України Віктором Миколайовичем Муженко.

Zustricz 09-19-17 # 1 NYC ODFFU

У вівторок 19 вересня цього року, в Будинку Державницьких Організацій на 136 Друга Аве. , в домівці Головної Управи Організації Чотирьох Свобід України, відбулася зустріч Генерала армії України – головнокомандуючого Збройних Сил України, Віктора Миколайовича Муженка, з провідними молодими лідерами ООЧСУ та представниками українських організацій, які займаються допомогою Українській Армії. Зустріч зорганізував референт зовнішніх зв’язків ООЧСУ та Директор Центру Українсько-Американських відносин професор Володимир Зарицький. Генерал прибув на зустріч у супроводі своїх колег полковника Михайла Кириленка та представника української місії при ООН Андрія Яковлєва.

Почесних гостей привітав Голова ГУ ООЧСУ – п. Степан Качурак, який розповів присутнім про важливу історичну генезу Організації Оборони Чотирьох Свобід України – історичний зв’язок ОУН – УПА та роль даного будинку в політичному житті Української громади. Саме в цьому будинку, за ініціативою голови ГУ ООЧСУ Степана Качурака, д-ра Уляни та Марка Супрунів та Голови ОЖ ОЧСУ ім. Уляни Целевич міста Нью Йорку п. Наталки Качурак, розпочали програму IFAK, яка пізніше була переіменована на “Захист Патріотів“ і вислали для наших солдатів понад 20 тисяч аптечок першої допомоги, стандартів НАТО.

У співпраці з братньою організацією ОЖ ОЧСУ відділом ім. Уляни Целевич в Нью Йорку та компанією Дніпро переправили на Україну контейнер з медичним обладнанням для воєнного шпиталю в м. Одесса, а також чисельні посики з теплим одягом, тактичними окулярами, бронежилетами, приборами дального бачення та приладдям для оборони добровольчих батальйонів та української армії, які були необхідні від самих початків війни.

На зустріч прибула голова відділу УККА в Нью Йорку, п. Іванка Заяць, яка від самого початку війни вклала колосальну працю і зусилля, опікуючись батальйоном Київська Русь; голова ОЖ ОЧСУ відділ ім. Уляни Целевич – Н. Качурак; Директор інтернет Радіо Домівки- Сергій Тарновецький; Керівник бюра у Вашингтоні Центру Українсько-Американських вдносин, Микола Грицков’ян; Голова 41-го відділу ООЧСУ у Бруклині Андрій Щегельський, Організаційний референт Богдан Гаврилюк, молоді провідні члени ООЧСУ та Української Громади, представник білорускої громади в Нью Йорку.

В дружній і теплій атмосфері обговорювалися різні питання та пропозиції, які хвилювали обидві сторони. Пан генерал давав повні і вичерпні відповіді на змістовні питання які найбільше хвилюють українців відносно гібридної війни в Україні, стан Української армії на сьогоднішній день, ситуацію в Криму та на Сході України. Пан Віктор запевнив, що Українська Армія на даний момент вважається найсильнішою армією в Європі, та безумовно продовжить свою головну місію збереження територіальної цілосності України та українського народу.

Обидві сторони прийшли до одного висновку, найголовнішою потребою для Україні – надання летальної зброї з боку США. Молоді ООЧСівці зобов’язалися співпрацювати і продовжувати допомагати нашій армії на різних рівнях: у Вашингтоні з різними допомогами, співпрацюючи з урядовими чинниками в США та українским урядом і українською армією.

На закінчення генерал склав подяку Організації Оборони Чотирьох Свобід України за пророблену працю і вручив відзнаку Збройних Сил України.

Голова Головної Управи ООЧСУ подякував гостям за те що загостили до ООЧСівської домівки, за таку цінну зустріч та за цінні інформації, які цікавлять українців в США і закінчив зустріч висловами :

 

Слава Україні ! Героям Слава !  Україна понад усе !

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s