Свято Героїнь!

28 березня цього року в домі Визвольного Фронту, що знаходиться за адресою 136 Second Ave. в Нью Йорку, українська громада відзначила Свято Героїнь. Це свято, за традицією, щорічно організовується Об’єднанням Жінок Чотирьох Свобід України – Відділ ім. Уляни Целевич в Нью Йорку та Нью Йоркською Округою Союзу Українок Америки. IMG_8882

Цього року свято було надзвичайним, тому що присвячено було сучасним українським жінкам – героїням, які в боротьбі з лютим ворогом Росією віддають своє життя за незалежність нашої рідної Батьківщини.
Відкрила свято Голова ОЖ ОЧСУ відділ ім. Уляни Целевич в Нью Йорку Наталка Качурак, привітавши гостей, а тоді всі разом відчитали молитву та вшанували всіх українських героїнь однохвилинною мовчанкою. З привітальним словом також виступили почесна Голова СУА п. Ірина Куровицька та Голова Округи СУА п. Галина Романишин.

IMG_8863
Чудову доповідь, яка зворушила всіх присутніх в залі, приготувала спеціально для цієї дати редактор журналу “ Наше життя “ п. Ліда Слиж. Пані Ліда в своєму виступі зуміла передати ролю української жінки-героїні в історії України за останнє століття, і завершила прикладами жіночого героїзму в боротьбі з російським загарбником в сучасному житті. Головною Героїнею Свята стала Надія Савченко.
Мистецьку частину виконали наші юні сумівці: Олекса і Лук’ян Лавро, які продекламували вірші про Україну та Ксеня Вітович декламувала вірш ” Мамо не плач “, а також учні Українського Музичного Інституту Христина Сабада та Ангеліна Дем’янич виконали свої музичні твори на фортепіано.
Завершили Свято молитвою та відспівуванням Українського Національного Гімну за участю всіх присутніх в залі. IMG_8879

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s