Відбулись річні збори 41-го Відділу ООЧСУ (Бруклин)

IMG_6974

В суботу 13 вересня відбулись річні збори 41-го Відділу ООЧСУ в Бруклині.

Як відомо, після кількарічної паузи, бруклинський Відділ ООЧСУ відновив свою діяльність майже півтори роки тому. Відкрив збори Голова Відділу, високошанована в українській громаді людина Петро Польний. Після цього присутніми було запропоновано обрати Степана Качурака Присідником зборів, Миколу Костинюка заступником Присідника, а Юрія Баюрака Секретарем. Пропозицію підтримали одноголосно.

IMG_6942

Після цього прийшла черга до Звітів за минулий рік. Розпочав Голова Відділу. Він наголосив, що незважаючи на непросту ситуацію в Україні, яка повпливала і на діяльність української громади в Бруклині, Відділ проводив дуже активну роботу. Зокрема, ще до часів Майдану було проведено вечори пам’яті таких видатних українців як В’ячеслав Чорновіл, Олена Теліга, Йосиф Сліпий, покази фільмів, присвячених дню Злуки, бою під Крутами, дню Козацтва та дню УПА, участь у Святі Героїв на оселі в Елленвілі. З початком Революції Гідності в Україні Члени 41-го Відділу ООЧСУ безпосередньо брали активну участь у демонтраціях та акціях протесту спочатку проти влади Януковича, а потім і дотепер проти російського вторгнення в Україну.

Фінансовий Референт Остап Глинський доповів про стан фінансових справ у Відділі, а Референт зовнішніх зв’язків Юрій Баюрак доповів про роботу своєї реферантури з іншими громадськими організаціями українців не тільки у Нью-Йорку, але й в США.

Чи не найцікавішою частиною став Звіт спортового Референта Івана Гринюка. За дуже короткий термін завдяки наполегливій праці було створено футбольну команду “Карпати Бруклин”, знайдено меценатів на придбання екіпірування для футболістів та взято участь в кількох турнірах штату Нью-Йорк, де команда 41-го Відділу займала місця в першій трійці. Так, зокрема, на останньому турнірі в Йонкерсі “Карпат Бруклин” зайняли третє місце. Іван Гринюк доповів про плани на наступний рік. Зокрема, про запровадження футбольного турніру під патронатом ООЧСУ. Також було представлено форму команди та фото з турнірів.

IMG_6931

Далі на черзі було обрання Номінаційної Комісії у складі Ігора Герльовського, Ярослава Кошелевського та Юрія Семчука. Опісля цією ж Комісією було запропоновано на голосування новий склад Управи: Головою запропоновано Юрія Баюрака, Заступника Голови – Ігора Герльовського, Секретаря – Миколу Костинюка, Фінансового Референта – Остапа Глинського, Референта зовнішніх зв’язків – Сергія Тарновецького, оранізаційного Референта – Ярослава Кошелевського, господарчого Референта – Григорія Мерву, відповідального за пресу та інформацію – Мирослава Лапана та Йосипа Соляка, спортового Референта – Івана Гринюка, вебмайстрами – Петра Польного та Андрія Щегельського. Пропозицію було підтримано одноголосно.

Опісля було обрано Контрольну Комісію в такому складі: Петро Польний, Іван Петрунів та Василь Покотило. А також Товариський Суд у складі Степана Качурака, Ігора Лапана та Юрія Семчука. Ці пропозиції також підтримано одноголосно.

Після цього відбулась передача документів новому Голові Юрієві Баюраку.

IMG_6980

Закриття Зборів завершилось традиційно – виконанням гімну України.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s