Обираємо українського Президента!

OUN

Обираємо українського Президента!

Вибори Президента є не просто черговою політичною кампанією, а тестом на національну зрілість. Загрози і виклики Україні з боку імперіалістичної політики Кремля та його маріонеток в українській політиці потребують мобілізації всіх українських патріотів. Москва прагне отримати реванш, встановити в Україні режим колоніальної адміністрації. Українці зобов’язані дати відсіч Москві і підтримати на виборах Президента кандидатуру, яка керується у своїй діяльності національними інтересами, а не директивами Москви.

Організація Українських Націоналістів (б) закликає всю українську патріотичну спільноту на виборах Президента України зробити усвідомлений вибір і підтримати українські національні цінності, виплекані віковічними змаганнями українського народу за свободу та задекларовані під час Революції Гідності.

Висловлюючи підтримку курсу на збереження незалежності і соборності України, ми підтримуємо формування ефективної та відповідальної влади, національний протекціонізм в економіці, боротьбу з корупцією, піднесення рівня духовності української нації, відродження української мови та розвиток культури, відстоювання національних інтересів в міжнародній політиці. Ми маємо йти шляхом євроінтеграційних процесів, свободи слова, відновлення національної пам’яті і нашої правдивої історії.

Водночас, ми переконані, що обов’язком кожного громадянина, а, першочергово, українського націоналіста, є брати участь у виборах, а не утримуватися від голосування. ОУН за те, щоб кожен громадянин в Україні і за її межами голосував і контролював вибори. ОУН за те, щоб представники української діаспори найактивніше долучилися до процесу спостерігання за чесними виборами як на території України, так і за її межами.

Ми звертаємося до всіх українців не бути байдужими, а, головне, застерігаємо від спроб продавати свій голос! Зрозуміймо: продаючи власний вибір, можна продати Україну і майбутнє своїх рідних!

ОУН з-під стягу Степана Бандери закликає:

Оберімо Президентом українцяпатріота! Ми хочемо Президента, який: Керуватиме за допомогою ефективної команди відданих Україні особистостей. Змагатиме за консолідацію нації і побудову сильної держави. Створить умови для розвитку національної економіки й капіталу. Виступає за визнання національно-визвольної боротьби на державному рівні. Дбає про національну безпеку, відродження культури та національної пам’яті. Закріпить зовнішній курс України як європейської держави.

Провід ОУН (б)

One comment on “Обираємо українського Президента!

  1. Внимание Всем Кто Будет Голосовать За Рубежом:

    Пожалуйста, приходите к консульствам и посольствам Украины РАНО!!! Поймите, голосование возможно только на территории Украины – ВНУТРИ посольств и косульств. Если кто то видел косульство Украины в Нью-Йорке тот хорошо понимает о чем идет речь (маленький полу-подвал…). Если придёте после 10 – 11 утра создадутъся очереди и не все смогут проголосовать до закрытия. Встаньте рано, разбудите друзей и родственников 🙂 и прийдите за час до открытия.

    Максимальный перепост и доведите до сведения всех близких!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s