В п’ятницю 9 травня у Нью-Йорку відкриється український кінофестиваль.

Enthusiasm262

Цього року фестиваль , «Ентузіазм» буде зосереджений на роботах , які захоплюють соціальні рухи і революції в українському фільмі. Спеціальний гість Пол Міллер , також відомий як DJ Spooky , що  представить класичну роботу Олександра Довженка , «Земля» , у супроводі музичної партитури, яку він склав спеціально для фільму.

Український та пострадянської кінофестиваль пройде з 9-11 травня в Українському інституті Америки в 2 E. 79th St в Манхеттені. Цього року програма спонсорується завдяки ІЗОЛЯЦІЯ , донецької організації мистецтв , заснованої в 2011 році, і Українського інституту .

У фестивалі візьмуть участь фільми з Вавилона ’13 , проект що надихнув режисерів , які були на землі в Києві під час акцій протесту Euromaidan .

” Плівки містять надію і голоси тисяч людей , які витримали суворі і жорстокі умови щоденної боротьби за краще майбутнє для своєї країни” , сказав Володимир Тихий , засновник і продюсер Вавилона ’13 . “Ми зібралися для того , щоб забезпечити краще розуміння того , що відбувається навколо нас до самих себе. ”
Тихий буде одним з гостей на фестивалі , поряд з Віталієм Чернецьким , ад’юнкт- професором славістики в університеті Канзасу . Чернецький представить фільми і проведе паралелі між Євромайданом і фільмами , знятими в 1920- і роки Дзиги Вертова , Михайла Кауфмана та Олександра Довженка.

Kinofest Нью -Йорк є український та пострадянський кінофестиваль заснований в 2009 році групою мешканців Іст- Віллідж з пристрастю до кіно і розповідання історій. Фестиваль прагне просвіщати і розважати його учасників і забезпечити можливості для просування незалежних кінематографістів.

Всі фільми з мовою оригіналу та субтитрами англійською мовою

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s