Посольство США в Україні запрошує на Дні американської культури в Одесі

504bcebf6c3db7d666c43033793ab92349e585b0

28-30 квітня 2014 року за ініціативи Посольства США в Україні відбудуться Дні американської культури в Одесі.

У рамках проекту заплановано декілька освітніх заходів, у тому числі:

1. Семінар для освітян «Освіта у США. Академічні та дослідницькі можливості для іноземців». Семінар планується провести 28 квітня 2014 року з 10.00 до 14.00 год. на базі Одеського національного економічного університету, вул. Преображенська, 8, мала актова зала. Під час семінару відбудуться такі презентації:

– Система вищої освіти у США, у тому числі, рейтинги, акредитація та типи ВНЗ, фінансування освіти, критерії відбору студентів;

– Можливості навчання та стажування для українців у США: програми обмінів, спонсорування урядом США та індивідуальні можливості;

– Чим університети можуть посприяти студентам, аспірантам та викладачам, які хотіли б навчатися та стажуватися у США (коротко про написання рекомендаційних листів, проектів Personal Statements).

2. Виставка історичної політичної карикатури США з кінця XVIII до середини XX сторіччя. Виставка може бути цікава як викладачам англійської мови та американістам, так і студентам, які вивчають англійську мову. Виставка проводитиметься на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, вул. Старопортофранківська, 26. Відкриття виставки – 28 квітня о 14.00 год.

3. Вистава «Темна ніч, яскраві зорі», яка базується на історичному факті дружби Тараса Шевченка та актора Айри Олдрджа. Вистава виконується англійською та українською мовами, проводитиметься на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, вул. Старопортофранківська, 26. Початок вистави – 28 квітня о 14.30 год.

Програма проведення Днів американської культури в Одесі

Контактна особа: Віра Терновська, фахівець з питань освіти Посольства США, тел.: (044) 521-52-73, e-mail: ternovskavv@state.gov.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s