КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

http://www.cdvr.org.ua/ – Центр досліджень визвольного руху — незалежна наукова громадська організація, що вивчає різноманітні аспекти українського визвольного руху в ХХ столітті, політику національної пам’яті та процеси подолання наслідків тоталітарного минулого в країнах колишнього СРСР, Центральної та Східної Європи.

http://incognita.day.kiev.ua/ – Інтернет-проект «Україна Incognita» — це продовження роботи «Дня» щодо вивчення та осмислення української історії – у віртуальному світі. Унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети, а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», переведено в електронний формат — і тепер вони доступні на сайті «Україна Incognita».

http://pamjatky.org.ua/ – Інтернет-ресурс «Відлуння віків» виник, як результат творчих зусиль групи розробників, небайдужих до долі української історико-культурної спадщини. За задумом, «Відлуння віків» є проектом багатофункціональним. По-перше, він відіграє роль віртуального представництва найбільших вітчизняних пам’яткоохоронних структур: Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) і Центру пам’яткознавства Національної академії наук України та УТОПІК. Водночас ми прагнемо вийти за межі звичайного «корпоративного сайту» і наповнюємо свої сторінки найрізноманітнішою культурологічною інформацією, що могла б зацікавити наших однодумців.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s