РАДІО ДОМІВКА

Радіо Домівка” – інтернет-видання та веб-радіо, яке позиціонує себе як громадське некомерційне суспільно-інформаційне соціальне мас медіа.
Засноване на противагу вкрай незадовільної державної політики в сфері ЗМІ, дискримінації україномовних медійних продуктів, відсутності державної підтримки задоволення соціально-культурних, інформаційних потреб українців за кордоном.
Творчий колектив – злагоджена команда ентузіастів-волонтерів, креативних осіб з найвіддаленіших куточків світу, які активно та публічно діють задля подолання цих негативних тенденцій.
Засноване 9 травня 2012 р. у Нью-Йорку (США), впродовж свого існування “Радіо Домівка” розвінчує міф, що українське – це виключно “шароварщина”, нецікаве, низькоякісне та низькосортне, особливо у сфері музики та мистецтв.
Наша мета – стати відкритою медійною платформою для світового українства, розповідати про життя української діаспори та висвітлювати тематичні новини з України.
Журналісти, блогери і дописувачі надсилають свої матеріали та новини з найвіддаленіших регіонів України, США, Іспанії та низки інших країн на волонтерських засадах.
“Радіо Домівка” існує на пожертви своїх читачів та слухачів. Також передбачені доходи від рекламодавців. Отримані кошти йдуть на забезпечення базового функціонування веб-сайту, а їх використання є публічною інформацією.
Для авторів:
  • “Радіо Домівка” є неприбутковим, відтак і негонорарним виданням. Автори можуть надсилати свої дописи та новини на редакційну скриньку: info@radiodomivka.com
  • Редакція залишає за собою право на використання наданого матеріалу, його публікацію та внесення поправок і уточнень.
  • Запрошуємо зацікавлених людей, навіть без великого журналістського досвіду, долучатися до нашої команди.
Ми розбудовуємо закриту школу журналістики й допомагаємо у створенні контенту програм. У нас кожен пам’ятає про гасло “Якщо навчився – допоможи іншому!”
“Радіо Домівка” співпрацює з іншими громадськими організаціями, інформує про безкоштовні навчальні можливості для журналістів в Україні.
Все, що ми вимагаємо від кожного учасника, – це бажання, систематичність, серйозність та ретельне дотримання принципів “Радіо Домівка”. Рівень обов’язків кожен учасник визначає для себе сам, зважаючи на свої можливості.
Радіо Домівка покладається на розуміння учасників команди, що кожен виконує свою місію свідомо і відповідально, а тому кожен усвідомлює, що не можна чекати від керівників проектів нагадувань і вказівок, що робити. Кожен учасник проявляє ініціативу.
Редакційні засади “Радіо Домівка”
Редакційна політика “Радіо Домівка” сповідує принципи, передбачені Етичним кодексом українського журналістаДекларацією принципів поведінки журналістів Міжнародної федерації журналістів та норм чинного законодавства.
Організація роботи “Радіо Домівка” вимагає від команди понадідеологічністі (у викладенні матеріалів), консенсусу, відповідальністі, дотримання кращих традицій внутрішньої демократії.
“Радіо Домівка” вітає використання, публікацію і розповсюдження матеріалів, опублікованих на нашому сайті  http://www.radiodomivka.com Разом з тим, їх продаж суворо заборонений, а вказувати посилання на наш сайт при передруку чи іншому використанні є обов’язковим. Архіви записів онлайн-передач чи випусків на нашому сайті виставлені для власного користування. Будь-яка їхня трансляція, ретрансляція, або інше використання без письмового дозволу “Радіо Домівка” заборонене.
Якщо у Ви бажаєте долучитись до команди радіо Домівки, заповніть, будь ласка, анкету волонтера, а також надішліть мотивувальний лист на адресу info@radiodomivka.com

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s